Úno 8, 2012 - Vztahy a sex    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Impotence? Buďte zase mužem!

Impotence? Buďte zase mužem!

Podle výzkumu agentury STEM/MARK z roku 2001 trpí v České republice 54 % mužů ve věku 35–65 let určitým stupněm erektilní disfunkce (ED). Impotence neboli neschopnost erekce je organického nebo emocionálního původu.

Při léčbě neorganické impotence má hypnóza v průměru 75 % až 80 % úspěšnost. Hypnóza může odkrýt a neutralizovat příčinu neorganické impotence. Ve skutečnosti hypnóza může dělat divy při impotenci, která má emocionální příčinu, což je mimochodem nejčastější příčina impotence. Většina sexuologů souhlasí s tím, že příčiny impotence jsou většinou emocionálního původu.

I když poprvé, vaše impotence mohla mít fyzickou příčinu: (onemocnění, alkohol, drogy) jedno selhání mohlo spustit spirálu nového podvědomého zvyku.

Myšlenka, která vás pravděpodobně trápí: Co když se to stane znovu? Má za následek:

  1. Způsobuje stres, který podporuje impotenci a erektilní disfunkci
  2. Způsobuje, že se vědomě soustředíte na to, abyste získali erekci- právě opak, co byste měli dělat!
  3. Způsobuje, že si opakujete ve své mysli to, co se stalo a nepodařilo, čímž ještě více podporujete další neúspěch.

Praktický způsob, jak určit, zda je váš problém emocionální. (a tím i řešitelný bez léků)

  • Máte erekci během masturbace?
  • Míváte erekci během spánku?
  • Máte erekci před zasunutím?
  • Máte erekci např. s jednou osobou, ale s druhou ne?

Pokud jste odpověděl ANO, na jednu z těchto otázek, je pravděpodobné, že problém je pravděpodobně emocionální a ne fyzický.

Mezi fyzické příčiny impotence patří vaskulární, neurologické a hormonální příčiny. Ze všech fyzických příčin nejčastější problém spočívá právě ve vaskulární oblasti. Pokud máte podezření, že váš problém je vaskulárního původu, navštivte svého urologa. Před sezením hypnózy od vás budeme potřebovat také potvrzení, že příčina vaší impotence je neorganická.

Hypnóza je velmi účinným nástrojem k řešení neorganické impotence, protože:

  • Předává kontrolu nad vaším sexuálním výkonem vašemu podvědomí, kam patří.
  • Snižuje úzkost ze sexuálního výkonu
  • Připomíná vaší mysli, jak dostat a uchovat si erekci

Je přirozené, pokud jste skeptičtí, zda může hypnóza vyřešit váš problém s impotencí.

Podle odborného lékařského časopisu: Skandinavského deníku neurologie a nefrologie, impotence, která nemá organickou příčinu, se může úspěšně léčit hypnózou. V této studii u 3 ze 4 mužů byla impotence odstraněna hypnózou.

Podle britského deníku urologie, ve studii, která byla provedena, hypnóza vylepšila sexuální mužské funkce, u kterých nebyla organická příčina, s 80 % úspěšností. Zajímavým zjištěním této studie bylo, že hypnóza dosáhla mnohem lepších výsledků než testosteron a trazodone (lék) dohromady.

Mnoho mužů k řešení svých problémů s erekcí používá léky na podporu impotence, které mají ale vážné negativní zdravotní účinky. Navíc jsou finančně nákladné a muž si je musí pravidelně kupovat. Naproti tomu účinek hypnózy je trvalý, bez negativních vedlejších účinků a za cenově dostupnou cenu. Muž, který vyhledá služeb hypnotizéra, ušetří nejen desetitisíce korun, ale i své zdraví, které má nevyčíslitelnou hodnotu. Diskrétnost a důvěrnost vašich informací je pro nás samozřejmostí.

Impotence je podvědomým zvykem, a proto k trvalému odstraňování impotence je zapotřebí komunikace s podvědomím.

Comments are closed.