Bře 30, 2015 - Hypnoterapie, NLP    2 Comments

Jak souvisí alergie a astma se smutkem?

Mojpe / Pixabay

V tomto článku naleznete důležité informace, které se týkají vašeho zdraví, a které vám žádný doktor nesdělí.

Napsala mi přes Facebook účastnice našeho NLP kurzu:

„Ahoj Maruško, už ti někdo řekl, že po časové ose a odstranění smutku rázem neměl alergii?“

Sdílím s Vámi její osobní zkušenost. Napsala mi: „Včera a dnes jsem byla u našich morčátek, vždy v minulosti jsem je jen nakrmila a už s kýcháním a plačícími oči utíkala, co mi nohy stačily, no a pozor změna, byla jsem s nimi dva dny, vyměnila jim pelíška a NIC!!!“

Chcete vědět, jak můžete pomoci sobě nebo svým blízkým odstranit alergii?

Potom si přečtěte tento článek až do konce….

Každý případ alergie představuje plačící syndrom. Když máte alergickou reakci, vaše oči zčervenají a teče vám z nosu, jako kdybyste plakali.

Hypnóza odhalila a potvrdila, že lidé, kteří trpí alergií nebo potížemi s dýcháním, si prošli traumatickými událostmi, které způsobily intenzivní pláč.

Vědomě tito lidé pláč potlačili, ale na úrovni pod vědomým uvědomováním si, slzy přetrvávají a ten pláč vytváří změnu citlivosti na alergeny.

Stejně jako lidé potlačují negativní myšlenky, také potlačují negativní emoce, které pocházejí z těchto myšlenek.

Slzy přinášejí úlevu.

Pokud vaše myšlenky vytvoří slzy a tyto slzy jsou potlačeny, tak přirozený mechanizmus úlevy nemůže fungovat, a na základě toho se vytvoří alergie nebo problémy s dýcháním např. astma.

Je rozdíl mezi tím být alergický a vytvořit si alergickou reakci. Můžete být na něco alergičtí, a přitom si nemusíte vytvořit alergickou reakci, pokud správně umíte pracovat se svými emocemi.

Alergie nebo přesněji alergická reakce je vždy spuštěna emocionálním problémem.

Měli byste být opatrní v tom, abyste nejedli nic ve chvíli, kdy jste silně emocionálně rozrušeni, protože tehdy je ve velmi pravděpodobné, že si na tu potravinu vytvoříte alergii.

Všechny alergické reakce mají emocionální základ.

Emocionální problém vytváří spouštěcí mechanizmus vzniku alergické reakce.

hypnóze se také setkáváme s tím, že pocit viny působí pod úrovní vědomí. Pocit viny na podvědomé úrovni způsobuje plačící syndrom a ten vyvolává alergie, astma a potíže s dýcháním.

Je pouze na Vás, zda budete nadále používat léky na alergii a ničit si tak postupně své tělo – a budete tak celý zbytek Vašeho života dobrým zákazníkem farmaceutického průmyslu nebo podstoupíte hypnoterapii nebo NLP terapii a zbavíte se svého problému jednou provždy.

Vaše zdraví je pouze Vaší zodpovědností.

Upozornění: Nikdy neukončujte sami léčbu bez souhlasu vašeho ošetřujícího lékaře.

2 Comments

  • Dobrý den,
    na téma alergie se mohu podělit o své zkušenosti, které mám z dlouholeté praxe. Kdy na alergii se díváme jako na podmíněný reflex, který vzniká dle principů NLP. Následně stačí zaměnit podmíněný reflex spouštějící alegickou reakci za nový reflex, který nevyvolává žádné reakce. Více něž 300 klientů a více než 85% úspěšnost na základě zpětné vazby.
    Krásný den
    Ivo

  • Dobrý den, jak je to prosím s alergiemi u miminek a dají se také odstranit za pomocí NLP?

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!