Bře 10, 2015 - NLP, Prosperita    No Comments

Jaké jsou dvě hlavní ingredience k vytvoření bohatství?

Markgraf-Ave / Pixabay

Markgraf-Ave / Pixabay

Mnoho lidí věří, že:

  • Potřebujete peníze, abyste vydělali peníze.
  • Abyste zbohatli, musíte pracovat velmi tvrdě.
  • Musíte mít velké štěstí, abyste dosáhli opravdové finanční svobody.

 

A tyto negativní programy o penězích vás mohou odvádět od vaší finanční svobody. Přestože je skvělé mít peníze k tomu, abyste vydělali peníze, mnoho nejbohatších lidí na světě začalo podnikat, když byli chudými. A přestože mnoho bohatých lidí pracuje tvrdě, oni nepovažují to, co dělají za práci. Lidé na tomto světě, kteří „pracují“ nejtvrději jsou většinou placeni nejméně.

Kdo dostane více zaplaceno? Ředitel McDonalds, nebo ten, kdo říká u přepážky: „Dáte si k tomu hranolky?

Co se týče štěstí, samozřejmě, že štěstí pomáhá, ale pokud získáte bohatství a nemáte ve Vašem podvědomí programy prosperity, dříve nebo později se všechny vaše peníze někam vytratí.

Jedna z hlavních ingrediencí k vytvoření si a udržení si opravdového bohatství začíná vytvořením si nastavení mysli na bohatství. Musíte:

  • Vědět, co chcete.
  • Musíte vědět, proč to chcete.
  • Musíte mít tyto dvě věci neustále na mysli, protože pokud ztratíte svoje zaměření, vaše každodenní akce budou sabotovat váš dlouhodobý plán.
  • Musíte vymazat všechny staré programy o penězích, které vás udržují od prosperity.

 

Možná si myslíte, že změna vašeho finančního nastavení je obtížná, protože jste tyto programy používali většinu svého života. Avšak studie ukazují, že můžete změnit způsob, jakým myslíte, za 30 dnů.

Přeprogramování vaší mysli na bohatství, a potom podnikání konzistentní akce tímto směrem, jsou dvě hlavní klíčové ingredience, které jsou důležité pro finanční svobodu.

Například pokud si stanovíte cíl a kroky, které vedou k tomuto cíli a nezačnete je plnit, potom je velmi pravděpodobné, že máte ve svém podvědomí programy typu „Nejsem dost dobrý/dobrá“ nebo „Nezasloužím si to“.

Vaše myšlenky a akce musí pracovat společně k tomu, aby vám pomohli dosáhnout vašich cílů. Takže, jak to uděláte?

  • Musíte vědět, jaké jsou vaše negativní programy o penězích.
  • Musíte je nahradit těmi, o kterých víte, že je chcete. Toho můžete dosáhnout za pomocí sebehypnózy nebo NLP nebo kombinace těchto metod.

 

A v podstatě musíte přeprogramovat svoji mysl na úspěch a každý den sobě dodávat dávku pozitivního programování a pravidelně dělat kroky, které vás přiblíží k vašim finančním cílům, až k bodu, kdy budete finančně svobodní.

Opravdové bohatství začíná se správným nastavením mysli.

Dovolte mi pomoci vám přeprogramovat vaši mysl na dosahování vašich finančních cílů buď osobně na sezení NLP koučinku, nebo poslechem audií na pozitivní programování mysli.

Ještě na závěr se s Vámi podělím o můj případ z praxe.

Studentka našeho kurzu NLP kouč ke mně chodila na osobní sezení, kde jsme pracovali na jejích omezujících přesvědčeních typu:“ Nejsem dost dobrá“ atd. a také jsem jí doporučila každý den poslouchat hypnotické audio Finanční úspěch.

První dny se nedělo nic…..

Čím více a více však programovala svoji mysl na prosperitu, tím více a více si začala svoji novou realitu vytvářet.

Po měsíci její nové programy způsobily, že byla ve správný čas na správném místě, kde vyhrála třítýdenní zájezd na Bali… přijala nové programy prosperity do své mysli a její podvědomí se již postaralo o to, aby začala prosperovat.

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!