Lis 21, 2014 - NLP    No Comments

Jste mnohem více, než si myslíte

Marie MichaličkováZajímalo by mě, kolik toho víte o NLP?

NLP vzniklo v 70. letech 20. století, kdy profesor lingvistiky John Grinder a student matematiky Richard Bandler začali studovat úspěšné lidi – NLP tedy vzniklo na základě modelování úspěšných lidí. Zakladatelé NLP zjistili, že úspěšní lidé používají svůj mozek jinak a na základě toho si vytvářejí strategie, které vedou k úspěchu.

Poprvé v historii Bandler s Grindlerem byli schopni přeměnit zdánlivě komplikované procesy komunikace a chování do technik, které může používat i dítě k dosažení větších výkonů a tím i většího štěstí a životního naplnění, po kterém toužíte.

Aby se změnil Váš život, je důležité nejdříve změnit to, co se děje ve Vaší hlavě a právě v tom Vám pomůže NLP.

O NLP jsem se dozvěděla poprvé před mnoha lety, udělala jsem si kurz Praktikanta a Mistra NLP a také jsem se stala certifikovanou trenérkou a koučkou NLP.

NLP změnilo můj život tím, že jsem díky NLP změnila způsob svého přemýšlení, přestala jsem přemýšlet nad tím, zda mám na to naplnit svoje sny a zda mám na to vytvořit si takový život, jaký chci a vrhla jsem se do akce, která mi přinesla výsledky a úspěch.

Všichni jsme se narodili se stejnou nervovou soustavou. Vaše schopnosti, ať už je používáte na cokoliv, závisí na vaší schopnosti kontrolovat váš nervový systém.

Co vlastně znamená zkratka NLP? Neurolingvistické programování?

  • Neuro – odkazuje na náš nervový systém, kde se vytváří naše chování, myšlenky, pocity a náš stav.
  • Lingvistické – odkazuje na skutečnost, že jazyk nám umožňuje sdílet naše zkušenosti s vnějším světem. Díky jazyku si vytváříme naši mapu reality.
  • Programování je schopnost změnit vzorce chování, myšlení a přesvědčení způsobem, abychom mohli dosahovat pro nás užitečných výsledků ve všech oblastech života.

NLP je o úspěšném překonávání překážek na vaší cestě za úspěchem.

My všichni jsme se narodili s potenciálem žít opravdu šťastné životy, ale v průběhu svého života se lidé učí, jak si vytvářet negativní představy o sobě a tím sabotovat své úspěchy, které omezují potenciál.

NLP je po celém světě uznávanou metodou k rozvoji lidského potenciálu a k dosahování cílů ve všech oblastech života.

Štěstí je něco, na čem se musí pracovat. Lidé, kteří čekají, že štěstí k nim přijde samo od sebe, čekají příliš dlouho nebo se nedočkají vůbec.

Čím více budete studovat psychologii úspěchu, tím více budete snadněji a rychleji dosahovat svých cílů a to znamená, že se Vám bude žít lépe.

NLP koučink jako způsob obživy?

Pokud můžete pomoci druhým vytvořit si lepší život, dosáhnout jejich snů a cílů, získat schopnosti, které zvýší jejich příjmy a které jim umožní vycházet lépe s druhými lidmi, z vlastní zkušenosti Vám mohu říci, že druzí Vám budou ochotni za Vaše služby zaplatit.

Jaké by to pro vás bylo, kdybyste měli Váš život více pod kontrolou?

To, že čtete tento článek, znamená, že se zajímáte o možnosti, jak dosáhnout úspěchu. A to je dobře. Je dobré se zajímat, jak pomoci sobě i ostatním, protože díky tomu můžete podniknout kroky k tomu, aby se Vám lépe žilo.

Jak budete více pronikat do tajemství psychologie úspěchu, kterou ovládá pouze malá skupina lidí, potom si uvědomíte, že dokážete, cokoliv chcete.

Pokud jste na 100% oddáni tomu být úspěšní a dosáhnout Vašich cílů, potom jsem já na 100% oddána tomu Vám pomoci.

Zavolejte mi na 774 822 685 nebo mi napište zde.

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!