Bře 8, 2017 - Hypnoterapie    1 Comment

Jste zralou-starou duší?

Ti, z vás, kteří se zajímáte  o duchovní život a o to, co se děje s duší po smrti, jste si již možná někdy položili otázky:

Proč tolik lidí na tomto světě tak trpí?
Proč to, co se v minulosti stalo, se stalo právě mně?
Jsem zralou-starou duší? A jak se to pozná?

Koncept minulých životů byl pro mě velmi nepochopitelný až do doby, než jsem se začala zabývat hypnózou. Vyrostla jsem totiž v silně katolické rodině a už od mládí jsem byla programována na to věřit tomu, že máte jeden život, jednu šanci a když to všechno propásnete a nevyužijete tak, jak máte, čeká vás po smrti očistec nebo ještě hůř věčný oheň pekelný.

Díky mému učiteli hypnózy Geraldu Keinovi, který mě v hypnóze vzal do mých minulých životů a naučil mě regresi do minulých životů, jsem uvěřila v to, že všichni chodíme na tuto krásnou planetu jako do školy, abychom se naučili více milovat a posunuli se na vyšší úroveň poznání a přiblížili se více ke svému Zdroji, kterého někteří lidé nazývají Bůh.

Někteří lidé, kteří trpí, si myslí, že museli udělat ve svém minulém životě něco velmi špatného, když mají v tom současném takové problémy. Berou svoji tíživou životní situaci jako trest. Nemusí tomu být tak. Možná jste jenom velmi zralou, starou duší, která se rozhodla v životě prožít velmi krušné chvíle, aby se naučila soucitu a díky tomu, aby stala nesobeckou a mohla pomáhat druhým lidem.

Mimo to své karmické dluhy můžete splácet i jiným způsobem než svým utrpením.
Karmické dluhy můžete splácet, když budete činit dobro a pomáhat druhým.

Jak poznáte zralou, starou duši?

 

Podle amerického psychologa Michaela Newtona, (který používá hypnózu k průzkumu toho, co se děje s duší potom, co odejde z fyzického těla), duše, která vedla na Zemi produktivní život a pomáhala druhým, se vrací do duchovního světa, plná nadšení.

Příkladem velmi zralé, staré duše, byla např. Matka Tereza.

Pokud naopak někdo svůj život promrhá s tím, že nevylepší svoje schopnosti milovat nebo se ani nepřiblíží ke svému úkolu, pro který přišel, tak taková duše se vrací do duchovního světa poněkud sklíčená. Pokud duše navíc ublížily jiným, karmický dluh bude třeba splatit v dalším životě.

Jak poznáte svoji spřízněnou duši?

 

Když jsem se před devíti lety seznámila se svým manželem, okamžitě mezi námi “něco” bylo.
Okamžitě jsem věděla, že tento muž je pro mě ten pravý. Dokonce jsem zažila spontánní progresi do budoucího života, ve které jsem viděla, že jsme spolu.
Na podvědomé úrovni jsem cítila, že naše duše se milovaly již po staletí. Naše okolí s nelibostí neslo, že jsme se dali dohromady tak rychle. Přece je moudré opatrně našlapovat a postupně se oťukávat, ne?

Proč ale čekat, když už se známe z tolika jiných životů? 🙂

Když poznáte svoji spřízněnou duši, vládne mezi vámi harmonie, porozumění a hluboká láska. Navzájem se doplňujete a toužíte být spolu. Neubližujete si a navzájem se ochraňujete.
Vaše spřízněná duše vám prostě rozumí.

Pokud chcete zjistit více informací ze svého podvědomí, mohu vás provést regresní hypnózou. 🙂

1 Comment

  • Ahoj,že jsem stará duše,jsem poznala uz dávno,uz jen součet data narození 11.Je to číslo královské,staré duše,a uz dávno vím,ze co mě uspokojí nejvíc,je pomáhat lidem a nekdyjen stačí jen úsměv.Partnerský život nikdy nebyl ,,To ono“,žila jsem tedv ve vztahu,kde jsem se přestala smát a taky se cítit jako žena,rozhodla jsem se,vztah ukončit.Unavená,vyčerpaná,jsem jela vlakem domů,na druhou stran republiky,všechny vagóny,kupé naplněné k prasknutí,nastoupila jsem do polo poloprázneho kupé,i ti vystoupili,a prisedl si ke mně muž,který vyzařoval to,,něco“Na poslední chvíli,než jsem vystoupila jsem mu dala telefon.číslo…je to dlouhý příběh….který se dál odehrává.Je to neskutečně krásná láska..akorát každý jsme na konci republiky.Je to tak velká a silná láska,že možná budeme jednou spolu.Moc si to přejeme,ale vše ma svůj čas.
    To je příběh osudové,životní lásky❤
    Šířená

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!