Srp 7, 2011 - Vztahy a sex    2 Comments

Láska, vztahy a Zákon přitažlivosti

Mnoho klientů se mě ptá, zda mohou použít Zákon přitažlivosti k přitáhnutí si lásky a k udržení si šťastného vztahu.

Odpověď je ANO!

Zákon přitažlivosti vám může pomoci v hledání lásky. Ve skutečnosti, kdokoliv kdy najde lásku, je to díky Zákonu přitažlivosti. Abyste našli ženu nebo muže vašich snů, musíte přesně vědět, co hledáte.

  • Napište si, jaké vlastnosti by měl mít váš partner nebo partnerka.
  • Napište si, jaký by měl být a jak by se měl chovat a pokud je pro Vás vzhled důležitý, napište si, jak by měla vypadat láska vašeho života.
  • Jaké byste chtěli sdílet společné zájmy a aktivity?
  • Co by vás mělo spojovat a činit tak vztah ještě pevnějším?


Udělejte si jasno v tom, koho byste si chtěli přitáhnout do života.

Když vyšlete vesmíru smíšené signály, tak se vám vrátí úplně stejná věc – smíšené výsledky.

Až si ujasníte představu svého partnera, partnerky, držte se jí. Už teď zažívejte ty pocity, jako byste byli s láskou svého života. Prociťte lásku pro svoji vysněnou osobu, i když ji teď očima ještě nevidíte. Pokud se vám podaří prožívat emoce lásky a štěstí, tak vám Zákon přitažlivosti bude fungovat způsobem, jakým si přejete, aby vám fungoval.

Mnohokrát, když lidé začínají mít vztah, dávají si za úkol napravit nedokonalosti a zlozvyky svého protějšku. Naznačujeme nebo na rovinu řekneme, co by měli dělat jinak nebo naopak, co by dělat neměli. Jinými slovy snažíme se je vměstnat do naší představy ideálního partnera a nerespektujeme jejich jedinečnost a oni se tomu přirozeně brání.

Klič k dlouhodobému vztahu je milovat a respektovat toho druhého bez podmínek, takový, jaký je.

PS: Jsem šťastná, že mě můj manžel miluje takovou, jaká jsem. Nejsem dokonalá. Např. když nemám náladu, tak neuklízím. Můj manžel je skvělý chlap, přijal to hned od začátku našeho vztahu a jsem velmi vděčná za jeho lásku bez podmínek.

O partnerských vztazích jsem mluvila 10.8. na internetové přednášce Najděte svoji životní lásku.

2 Comments

  • Dobry den.Mam dotas .Mnela sem přitelkyni ta chtela myt sem nou vstach ale na jednou otočila a řekla že budem jen kamošky,a do dala že ji přitahuji ja ji nato odpovedela že ji miluji a mam ji hluboko v srci.co mam delat

  • Dobrýn den, prosím o radu : pritel me chce jen na sex, ale me se to nelibi, bylo nam spolu drive hezky, ted rekl, ze uz spolu nebudeme chodit za ruku atd, pry mi nerozumi a moje povaha mu nesedí…dekuji za nazor

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!