Říj 30, 2014 - Prosperita    2 Comments

Posílá Vám Vesmír dárky?

Pure Dead SeaKdyž mě oslovila firma Dotek mrtvého moře (Pure Dead Sea) s tím, že mi dají sadu svých výrobků za to, že na ně napíšu recenzi, říkala jsem si, že moje jméno už je dost velkou značkou, když se to někomu vyplatí. Samozřejmě díky tomu, že mám myšlení prosperity, tak jsem dárek s vděčností od Vesmíru přijala.

Miluji dárky. 🙂 Prosperita je všude kolem, pokud jste připravení ji vidět.

Už dříve jsem měla pozitivní zkušenost s jejich konkurenční firmou a věděla jsem, že kosmetika se solí z mrtvého moře je velmi kvalitní a můj předpoklad se potvrdil, byla stejně kvalitní jako od té značky, kterou jsem používala dříve.

Přišel mi balík a v něm 4 luxusní výrobky, krásně voněly, krásně vyživily moji pokožku, můj mozek si je spojil se slunnými zářijovými dny, takže teď se mi spouští asociace pokaždé když se mažu posledních paprsků léta.

Jsem naprosto vděčná za krásný život, který mám a za prosperitu, která je všude kolem nás.

2 Comments

  • Dobrý den!
    Krásný článek! S touto kosmetikou mám také samé dobré zkušenosti, před měsícem jsem si na stránkach http://www.dot…re.cz také objednala celou sadu – z vesmíru mi ji bohužel nikdo neposlal 🙂 Produkty jsou opravdu luxusní a pokožka je po nich ještě luxusnější, trpím suchou pletí, takže mi s ní udělaly divy 🙂
    Přeji Vám krásný pozitivní den a těším se na další Váš příspěvek!
    Karolína

  • Ano, také dostávám dárky a jsem za ně moc si jich vážím 🙂

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!