Dub 11, 2011 - Prosperita    No Comments

Proč pomáháte svému šéfovi zbohatnout?

Žijeme ve společnosti, která vytvořila „systém“. Každé malé dítě se narodí do tohoto systému. Je plné snů a možností. Svět je po ně hračka… ale rodiče mu začnou vysvětlovat, co nemůže a nesmí dělat. Potom přijde do školy, tam mu vysvětlí, musí mít dobré známky, ale neví proč…

Škola ho začne učit mnoho „praktických“ věcí do života, např. jak zapojit polovodičovou diodu… Doporučuji se podívat na video:

Když se dítě ptá, proč potřebuje dobré známky, vysvětlíme mu, aby se dostalo na střední školu, kde opět potřebuje dobré známky. Když se ptá, proč opět potřebuje dobré známky, tak aby se dostalo na vysokou školu. Tam se učí, aby dostalo titul a diplom… ale proč? Dostane odpověď – aby si našlo dobré zaměstnání.

Tento systém produkuje skvělé „živé roboty“, které nastoupí do zaměstnání, kde jsou utlačováni firemní politikou, ale mají kafé zdarma a přes přestávky si mohou stěžovat, proč něco nejde.

Masmédia nám vysvětlí, co si máme kupovat, jak máme žít, kam máme chodit… manipulace. Navíc k tomu přidají plnou dávku negativity a toho, že svět je nebezpečný, abyste raději zůstali doma a zapadli do koloběhu… nevím proč, ale připomíná mi to film „Matrix“.

V práci se naučíte dělat co nejméně, aby Vás nevyhodili… vyměňujete svůj čas za to, že pomáháte zbohatnout lidem nad Vámi, svému šéfovi, majitelům firmy, akcionářům… Stále po Vás chtějí, abyste byli neomylní, dokázali dělat 5 věcí najednou apod.

ALE PROČ JSTE SI VYBRALI TENTO ZPŮSOB?

Pravděpodobně proto, že celé Vaše okolí Vám říká, že toto je jediný způsob, jak funguje tento svět.

ALE TO NENÍ PRAVDA.

Máte možnost volby. Průmyslový věk skončil. Roboty nahrazují většinu práce, kterou museli dělat „živé roboty“… VY.

V dnešní době má o mnoho větší cenu, když jste kreativní, chcete zkoušet nové věci, umíte se poučit z neúspěchů a jít dále…

Vaše priorita číslo 1. je postarat se sám o sebe… vymanit se ze systému, osvobodit se a získat nejenom finanční, ale hlavně časovou svobodu. Na co jsou Vám miliony, pokud nemáte žádný čas, abyste je využili… anebo máte čas, ale jste v neustálém stresu a jste duchem, nepřítomný?

Dnešní době Vaší hlavní prioritou je vytvoření vlastního CASHFLOW – toku peněz, který bude financovat Vaše potřeby. Pokud máte pravidelný a stabilní tok peněz z vlastního podnikání a pokud si dokážete správně zvolit čas, tak můžete mít cokoli a ještě za o mnoho nižší ceny, jako lidé, co mohou jen přes víkend, nebo jenom v létě.

Podívejte se na přednášku Jak se zbavit dluhů a jak si vytvořit finanční svobodu a dozvíte se více.

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!