Pro 27, 2011 - Prosperita    11 Comments

Rok 2012 bude nejlepším rokem Vašeho života!

Walk With Me: The Path of Life
Creative Commons License photo credit: Scinern

Někdo v roce 2012 čeká další vlnu ekonomické krize, někdo čeká konec světa, vy očekávejte nejlepší rok svého života, protože, co mysl očekává, že se stane, má tendenci se realizovat.

Rok 2012 může být tím nejúspěšnějším rokem vašeho života, rok, kdy budete zažívat lásku a prosperitu a rok, kdy budete dělat naplňující práci.

Rok 2012 je rokem, kdy Vaše finance, Vaše zdraví, Vaše vztahy se změní k lepšímu.

Co máte udělat pro to, aby rok 2012 byl nejlepším rokem vašeho života?

Na prvním místě je nutné přijmout zodpovědnost za svůj život. Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že se jim život děje, že jsou pouze nevinné oběti, které nemají na svůj život žádný vliv, oni si myslí, že jim život nespravedlivě ubližuje. Často přemýšlejí o nespravedlnostech, které je v životě potkaly a díky tomu přitahují ještě více nespravedlností. Oni tvrdí, že nemají žádnou sílu cokoliv změnit a žádají po ostatních soucit.

Tyto lidi chápu, protože před mnoha lety jsem se také já cítila jako nevinná oběť, myslela jsem si, že mi všichni ubližují a že to, co se mi děje, je nespravedlivé, záviděla jsme lidem, kteří byli šťastní a úspěšní a pomlouvala jsem ty, kteří byli šťastní a úspěšní a díky tomu jsem se cítila ještě hůř. Díky práci na svém osobním rozvoji jsem si vyřešila problémy ve své vlastní hlavě a díky tomu mohu pomáhat ostatním lidem pracovat na jejich osobním rozvoji.

Udělejte rozhodnutí, že přijímáte zodpovědnost za všechno, co se vám v životě děje, za všechny situace a lidi, které přitahujete do života, protože jedině tak budete mít sílu ve vašem životě změnit věci, které musíte změnit k tomu, abyste mohli být šťastní.

Napište si také svoje cíle na rok 2012 a vaše podvědomí vám pomůže je zrealizovat.  Můj postoj je takový: slyšela jsem, že má přijít špatný rok a rozhodla jsem se, že se toho nebudu účastnit.

Více o tom, jak udělat z roku 2012 nejlepší rok vašeho života se dozvíte na přednášce: Rok 2012 – nejlepší rok vašeho života.

11 Comments

 • Rodino Michaličkova děkuji Vám za vánoční přání a přeji Vám též úspěšný rok 2012. Klimešová Marie

 • Vážená paní Michaličková,

  přeji Vám i Vašemu manželovi hodně zdraví a štěstí v roce 2012. Tyto dny končí ibdobí příprav na uskutečnění mých cílů, která touřím realizovat v roce příštím. Mám vypracovaný plán nejen pro sebe, ale i pro lidi, kteří o to budou stát.
  Velice ráda bych v tomto směru chěla s Vámi spolupracovat.

  Se srdečnýmpozdravem,

  Libuše Addarová
  Autorka Projektu česko-francouzsko-berberské kulturní spolupráce
  Čestná členka Assemblée Mondiale Amazighe – AMA

 • Zdravím všechny,kteří budou číst tyto věty.Letošní rok byl pro mne velmi úspěšný.Po roku a půl na pracáku jsem v loni získal dočasně práci,letos ke konci roku mi byla smlouva dána na neurčito.Činnost,kterou vykonávám mi vyhovuje a baví,kolektiv a vedoucí jsou výborní.Manželka po půl roce na pracáku po rekvalifikaci,kterou si hradila získala také místo,zatím dočasně,práce ji také baví.Čili rok byl velice přínosný.Firma,ve které pracuji má na rok 2012 tolik zakázek,že je bude s velkým vypětím realizovat.Příštího roku se nebojím,protože zastávám názor,že bude lepší než ten letošní a bude se ještě více dařit,věříim v to.Různé katastrofické plány se opět nenaplní jako obvykle.Problémy beru tak,že to jsou výzvy.Každé ráno,když otevřu oči,chci mít dobrou náladu a nenechám si ji vzít,protože cesta na konec řady lidí,kteří mají špatnou náladu je velice dlouhá,a ikdyž rád chodím po horách,jdu do řady lidí s dobrou náladou,tam není konec tak daleko.

 • Přála bych si, aby si tenhle článek přečetli všichni lidé, kteří zoufají z krize. Vždyť my jsme strůjci svého štěstí =) A když si něco moc přejeme a dáváme do toho energii-ak se vesmír spojí a umožní nám to =)

 • úžasná myšlenka,mohu jedině potvrdit a doporučit….Hooponopono….

  • Hooponopono…uzasne,souhlasim a vrele doporucuji

 • Konečně pozitivní a pravdivý náhled na budoucnost. V sílu podvědomí věřím, ale že bez práce nejsou koláče už zapomněla bohužel i starší generace. Optimisté mají vždy více přátel, přitahují stejné povahy, jsou také ochotni víc dávat než dostávat. Úplný ráj čekat nemůžeme, bo by to stejně byla nuda-:) Stačí malé radosti a hlavně zdraví a dobří přátelé. Moje oblíbené “ buď jak buď, vypni hruď“ se pro ten příští rok určitě hodí. Paní Michaličková díky, vidím to stejně, příští rok nám to opět vyjde-:) Zdraví Helena

 • Dobrý den,

  jen bych se ráda podělila o své pocity 🙂 Už nějaký ten pátek den co den poznávám nové podněty o zákonu přitažlivosti ať už v knihách nebo myšlenkách moudrých lidí a těch co tohle „tajemství“ znají a řídí se jím. Denně se snažím vnímat své myšlenky a přesměrovávat je na co nejvíc pozitivní směr, na svá přání ať už dlouho dobá nebo „abych stihla ten autobus, aby mi šly věci hladce“ 🙂 a pozoruji jak to funguje a to mě vždy maximálně úžasně naladí!

  Udělěj něco dobrého a musíš se u toho cítit dobře, pak se ti to vrátí třeba v jiné podobě, ale vždy v té dobré! Cítím, že pro mne bude rok 2012 velice vyjímečný, nedokážu to popsat, ale „vím to“ 🙂 Cítím úspěch nejen v pracovní sféře, ale i ve vztahu a vůbec v mém osobním životě. Vidím na sobě pokroky a to i díky paní Michaličkové, díky ní jsem pochopila jak si život udělat krásnější 🙂

  Děkuji Vám, dáváte mi obrovskou sílu pozitivní energie, je to jako euforie 🙂

  Přeji Vám a Vašim klientům, poslucháčům a lidem v okolí, aby se cítili úžasně, plní pozitivní energie a v roce 2012 se jim splnilo to nejtajemnější přání!

 • Osobním rozvojem se zabývám již delší dobu, ale teprve vaše příspěvky mi utvořily jasný směr. Děkuji Vám a přeji, aby jste úspěšně naladila ještě vícero osobností.

  • Děkuji všem za úžasné a pravdivé komentáře.také se řídím tajemstvím a hlavně jsem vděčná že jsem tohle vše poznala a pochopila proč tady jsem.A že život je úžasný kouzelný pokud si ho tak budu přát:-)))A že vše opravdu funguje.Děkuji vám za úžasné afirmace a jen ať se to šíří dál,pak snad budeme všichni šťastni ,spokojeni a hlavně budeme pomáhat druhým což je alespoň pro mne úžasná věc.Vidět tu zář nad těmi lidmi.Přeji všem mnoho splněných snů,věřte že to funguje:-)))))

 • Ano rok 2012, byl opravdu mým nejlepším rokem v prozatimním životě (15 let). A to jsem si ani neustanovil na tento rok žádné předsevzetí (dětská mysl, to nevyžadovala) a navíc jsem na tohle nikdy ani nebyl :-). Byl to neobyčejný rok, plný krásných zážitků a prožitků, hlavně jeho první část a pak některé měsíce v druhé půli září-listopad . Bohužel dnes mi nezbývá nic než jen nostalgicko-sentimentální vzpomínání na ony „zlaté časy“. Neříkám, že nezažiju i lepší roky, ale tento byl něčím vyjímečný, jen vědět čím :). Jsem asi blázen, to ale nezměníte. Máte to tak někdo podobně? Vzpomínáte nostalgicky na nějaký rok ve svém životě? Nebo alespoň na některé okamžiky v daném roce? Jestli ano, tak se prosím ozvěte na email srpakosa@seznam.cz

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!