Tagged with "inteligence | Marie Michaličková"
Kvě 1, 2011 - Osobní rozvoj    No Comments

Jste (potenciální) génius

Mám pro Vás skvělou zprávu!

Jste potenciálním géniem v jedné nebo dokonce v několika oblastech. Nedělám si legraci, ani nepřeháním.

Moje tvrzení dokazují studie, které byly provedeny na téma lidské inteligence. Každý člověk má nějaký talent. Bohužel většina lidí neví, co je jejich životním talentem, a proto jej nemohou ani rozvíjet. Od talentu ke genialitě vede dlouhá cesta.

Málokdo promění svůj talent na mistrovství. Někteří z nás stráví ve škole 9 až 21 let svého života, aniž bychom objevili, co je naším životním talentem. Škola také rozvíjí pouze 2 druhy inteligence (verbální a logickou)

Zvyšováním duševního a studijního potenciálu jsem se začala zabývat již při studiích na vysoké škole. Abych si vydělala na studia, pracovala jsem jako učitelka anglického jazyka. Od té doby pracuji na systému, jak proces učení zjednodušit a udělat jej příjemnějším. Každý člověk disponuje nepředstavitelnou inteligencí. Bohužel většina lidí neumí svoje schopnosti využívat naplno. Podle psychologických studií lidé využívají pouze zlomek ze svého intelektuálního potenciálu.

Náš mozek je geniálním počítačem. Dosud nebyl vyroben tak dokonalý počítač, s tak dokonalými funkcemi a s takovou kapacitou pamatování jako je lidský mozek.

Pokud chcete vědět, jak plně využít Vašeho potenciálu, připravila jsem pro Vás audioprogram Revoluce v učení.

Marie Michaličková
Kouč osobního rozvoje