Tagged with "reference | Marie Michaličková"
Čvn 5, 2011 - Zajímavé    No Comments

Dr. Vladimír Koliandr nám napsal

Vážená paní Michaličková,

již delší dobu se zajímám o problematiku zdraví a zdravého životního stylu. Vždy tomu tak ale nebylo. Dokud jsem sám neprožil zdravotní problémy hraničící se smrtí, péče o to nejcennější co člověk má, byla u mne na posledním místě. A najednou (dnes již před více jak dvaceti lety) se to stalo mou prioritou.

Přesto jsem s nedůvěrou pohlížel na nabídku bezplatného vyslechnutí zajímavé přednášky pouze za postoupení této nabídky i mým přátelům. Neudělal jsem to z obavy úmyslného přenesení možné virové infekce. Ale na Vašem webu jsem objevil mnoho zajímavého. Objednal jsem si meditační audio „Přitahování úspěchu“. Přesto, že jsem studoval pedagogiku a psychologii, pro „přeprogramování“ vlastního podvědomí jsem potřeboval pomoc. Toto audio je velice vydařené. Využívám jej denně, oblíbil jsem si barvu i melodii Vašeho hlasu, ztotožňuji se s nabízenými výroky a kolem mne se začínají dít zázraky. Daří se mi stále lépe a lépe, jak zní i na audiu.

To mne přivedlo ke sledování všech přednášek, které mi byly na webu Vámi nabídnuty. Velmi oceňuji jejich obsah, podání, ale především význam pro rozvoj osobnosti každého z posluchačů.

Není cennější investice, než do vlastního zdraví a vzdělání (a tím vzděláním nemyslím jen školní – to bývá často účelové a v životě málo použitelné, jak velmi výstižně vyjádřil Váš manžel na jedné z přednášek, kterou jsem také vyslechl a velmi ji oceňuji).

Děkuji, že jste se pustili do takovéto záslužné práce, jsem jedním z klientů, který ji vysoce oceňuje a kterému velmi pomáhá. Jsem již důchodce, netrpím nízkým sebevědomím, přesto Vaše relaxační audio „Přitahování dokonalého sebevědomí“ patří k mým oblíbeným.

Tomu, aby byl člověk zdravý a úspěšný, měl přátele a krásné vztahy v rodině, aby byl šťastný a spokojený, musí něco obětovat. Musí sám na sobě pracovat – a jakákoli investice (ať časová, finanční, materiální či citová) se mnohonásobně vrátí.

Děkuji, že s manželem podáváte pomocnou ruku právě takovým lidem, kteří potřebují a chtějí se sebou něco dělat, mezi které patřím i já.

Dr. Vladimír Koliandr
Brandýs nad Labem

Říj 25, 2010 - Zajímavé    No Comments

Reference od posluchačů audií – krásný dopis

Dobrý den paní Michaličková!

Dobrý den a díky Vám za toto dílo, které je schopné člověka doslova nakopnout a přesvědčit.
Je to však určené jen pro vnímavé lidi. Ti ostatní tuto krásu slova neuslyší, protože vypnou toto bohatství slova, jež se jim dostává. Je to velká krása, poslechnout si něco takového, něco, co Vás zvedá nad úroveň spotřebitelského života a pachtění.

Není to určeno každému, je to jen pro vyvolené! Ještě jednou, tisíceré díky. Jsou to slova i pro ty, kteří chtějí odejít z tohoto světa, protože jim nikdo nehodil záchranný pás, nikdo jim neukázal krásu slova.
Děláte krásné věci, jsem dojat i šťasten zároveň a všechno, co jsem slyšel, zůstane ve mně abych vždy měl po ruce, ve své mysli, tento breviář krásy. Je možné,že někomu daruji /bude-li to možné a s vaší pomocí/některé Vaše lahůdky, nejenom pro povzbuzení a také pro povznesení, nad všednost našeho žití.

Ještě jednou děkuji, mé štěstí roste.

František

A jaké jsou Vaše dojmy při poslechu relaxačních audií?

Napište mi do komentáře…