Zář 27, 2009 - Prosperita    No Comments

Vytvořte svůj Dream team – Svůj bohatý tým

Nemůžete to udělat všechno sami. Nebojte se spoléhat na druhé, aby vám pomohli dosáhnout vašich cílů.

Oprah Winfrey

Kdo by Vám mohl pomoci k dosažení vašich cílů? Potřebujete člověka, který vás naučí mluvit před lidmi?  Potřebujete člověka, který prodá za vás vaše nápady? Chcete člověka, který Vás bude motivovat a povzbuzovat? Nemáte rádi účetnictví? Najděte si do svého týmu účetního….

Jedinec, který má velké plány, se neobejde bez znalostí ostatních.

Napoleon Hill

Udělejte si seznam lidí, se kterými se radíte o byznyse a penězích. Zahrňte do seznamu úspěšné lidi z vašeho okolí. Je váš strýček Vašek velmi sympatický chlap, ale je věčně bez peněz? Tak proč byste měli poslouchat jeho názorům o penězích? Pamatujte, že váš příjem se rovná průměrnému příjmu pěti vašich nejbližších přátel.

Do mého bohatého týmu snů patří dvě účetní, odborník na osobní rozvoj, můj osobní motivátor, programátor a správce web stránek.

Neznáte nikoho, kdo by se Vám hodil do vašeho bohatého týmu? Potom udělejte průzkum na internetu, najděte a kontaktujte ty správné učitele a neváhejte jim za jejich služby platit.

Bestsellerový autor Napoleon Hill mluví ve své knize Myšlením k bohatství o Mozkovém trustu – o harmonickém spojení znalostí a úsilí dvou nebo více lidí k dosažení cíle. Doporučuji Vám si přečíst tuto knihu. (kapitola 10 – Síla mozkového trustu str. 135-139)

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!