Zář 19, 2016 - Hypnoterapie    1 Comment

Zázrak jménem regrese

Terapie regrese je v ČR velmi oblíbená zvláště mezi esoteriky. Regresní esoterický terapeut vás zavede do nejhoršího okamžiku vašeho života, nechá vás bez pomoci tam, ať si znovu “užijete” a doufá, že Vám to pomůže.

Nezastírám, že vám to pomoci může, pokud jste velmi připraveni na změnu a máte výborný raport se svým terapeutem. (V takovém případě vám pomůže téměř cokoliv)

V opačném případě to může spíše uškodit, protože to oživí vaše trauma aniž by došlo k jeho neutralizaci.

Není regrese jako regrese. V naší hypnotické škole používáme regresi jinak a dovoluji si říci, že sofistikovaněji. Pomocí regrese zjišťujeme příčinu problému klienta.

Ano, zavedeme také klienta  do události, která způsobila jeho problém. Ať už tím problémem je cokoliv (např. nízké sebevědomí, emoční bloky, nadváha, koktavost, impotence nebo sexuální poruchy nebo cokoliv jiného, regresní hypnóza má univerzální široké použití).

Potom když je klient v té události, necháme ho tam jenom a pouze nezbytně dlouhou dobu, abychom zjistili, co se stalo a komu je potřeba odpustit.

Když vyvedeme klienta z události, dále s ní pracujeme, abychom ji neutralizovali, vyčistili, změnili pohled na ni, aby si klient již nemusel nosit se sebou své emoční bloky a svá trápení z minulosti pořad se sebou.

Uzdravíme vnitřní dítě, které v minulosti trpělo.

Regresní hypnóza osvobozuje.

Neexistuje účinnější technika než je regresní hypnóza.

Já sama jsem ve své hypnotizérské praxi viděla opravdové zázraky díky regresní hypnóze.

Přišla mi na sezení klientka s vážně narušeným sebevědomím a vztahem k sobě. Bylo to na ni poznat na první pohled. Přišla o pět minut později a velmi dlouho se za to omlouvala jako by provedla nějaký zločin.

Ujistila jsem jí o tom, že pět minut skutečně nevadí, že to doženeme.

Vysvětlila jsem jí mýty ohledně hypnózy, aby neměla strach, protože jediná věc, která může zabránit vstupu do hypnózy je právě strach z hypnózy.

Ukázala se jako výborný hypnotický subjekt, do hluboké hypnózy vstoupila velmi rychle.

Velmi rychle také v tranzu určila příčinu svého problému, bylo to na začátku těhotenství, kdy její maminka zvažovala potrat z důvodu její neutěšené rodinné situace.

Potom to šlo ráz naráz. Událost jsme v jejím podvědomí neutralizovali, mamince odpustila, stačí to udělat uvnitř sebe v hypnóze, nemusíte v reálném životě někomu říkat, že mu odpouštíte, protože to často nadělá více škody než užitku…

Teď je z ní úplně nový člověk – je šťastná, spokojená, našla si novou práci, věří si.

Regresní hypnóza vás jednou provždy zbaví zátěže z minulosti.

Jsou lidé a určitě je znáte, kteří žijí v minulosti a většinou v té negativní, ale v minulosti se žít nedá!

Potom, co se zbavíte emoční zátěže, se můžete na svoji minulost jednou provždy “vykašlat” a konečně začít žít život, o jakém jste vždycky snili tím, že se zaměříte na to, co chcete.

Když mi do mé hlavy přijde myšlenka na něco, co se mi v minulosti nepodařilo (ano nejsem dokonalá a dělám chyby jako všichni úspěšní lidé) tak si v duchu řeknu: DALŠÍ!

Nevěnuji ji pozornost, protože pozornost znamená dodávat negativním myšlenkám na minulost energii.

Všichni jsme zažili v naší minulosti věci, které pro nás nebyli příjemné, ale  neexistuje důvod, proč se cítit nepříjemně v přítomnosti, kvůli věcem, které jste v minulosti prožili.

Zbavte se své zátěže z minulosti hned teď a pomáhejte také ostatním, aby se osvobodili.

Studujte regresní hypnózu opravdu kvalitním způsobem.

1 Comment

  • Zajímalo by mne pár věcí ohledně mých problémů.

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!