Tagged with "relaxační audia | Marie Michaličková"
Kvě 13, 2011 - Osobní rozvoj    No Comments

Zkušenosti s poslechem relaxačních MP3 po 2 měsících

Dnes bych se s Vámi ráda podělila o příběh paní Aleny Obdržálkové, která poslouchá 2 měsíce audia Přitahování bohatství a Přitahování lásky:

Posloucháním Vašich audií se mi pomalu ale jistě mění pohled na můj vlastní život, na jednání mé u druhých lidí. Cítím se vyrovnanější, měním svoje postoje pozitivním směrem. Myslím, že se to projevuje především v jednání s limi, kde se cítím daleko lépe a uvolněnější. Dokonce mám pocit, že v práci se stávám systematičtější, cílevědomější a kreativnější. Protože poslouchám teprve asi tak 2 měsíce, tak předpokládám, že bude stále líp a splní se mi sen být sama sebou, čímž si ovlivním sama svůj život a nebudu už více obětí okolností. Považuji tuto metodu za úžasně přínosnou, protože je dostupná pro každého, kdo má zájem a chce na sobě pracovat. Je jednoduchá a vlastně nenáročná. Stačí jen poslouchat. Při relaxaci se člověk ještě vnitřně mění. Dokonalé.

Tyto audia najdete na webu Relaxační Hudba MP3.

Dub 28, 2011 - Osobní rozvoj    No Comments

Jak Vám hladina Alfa pomůže změnit Váš život

V tomto článku se dozvíte, co je to hladina Alfa, a jak může přispět k Vašemu snadnému učení a dosahování Vašich cílů.

Vlastnosti hladiny Alfa byly prozkoumány vědou. O hladině Alfa píší ve svých knihách Jack Canfield, John Assaraf, Randy Gage a další učitelé osobního rozvoje.

Náš mozek vytváří vibrace. Lidský mozek vibruje, podobně jako bije srdce, ale rychleji. U srdce počítáme tepy za minutu, u mozku počítáme frekvenci vibrací za sekundu. Vibrace mozku lze změřit pomocí lékařského přístroje EEG – elektroencefalogramu.

Pokud jsme v bdělém stavu – pokud jsme vzhůru, náš mozek funguje na frekvenci v průměru 20 Hertzů za vteřinu.  Pokud zavřeme oči a uvedeme se do relaxačního, uvolněného stavu – speciální Technikou řízené relaxace, činnost mozku se začne zpomalovat – dostáváme se do hladiny Alfa. V tomto stavu se vibrace mozku pohybují mezi 14 až 7 Hertzů. Tento stav znají všichni, i když o tom neví.

V hladině Alfa je náš mozek krátce po probuzení nebo krátce před usnutím. Pokud usneme, činnost mozku se zpomalí na frekvenci od 4 do 7 Hertzů za vteřinu – hladina Théta – hlubší hladina než je Alfa. Hladina Alfa je spojena se sny – denními i nočními. Pokud sníme s otevřenýma očima, jsme rovněž v hladině Alfa. V hladině Alfa fungují obě mozkové hemisféry – pravá i levá, což je výborné pro účinné a snadné učení. Hladina Alfa Vám také pomůže k většímu soustředění a k výborné paměti.

V hladině Alfa jsme schopni změnit naše programování z dětství. K tomu, aby naše učení bylo rychlé a efektivní, potřebujeme zdravé sebevědomí.  Pokud máte pochybnosti o Vaší schopnosti učit se, bude Vaše učení pomalé, neúčinné a stresující.

V hladině Alfa můžeme měnit omezující programy. V naší zemi je zvykem, že matky nutí děti dojídat jídlo. Vnucují jim myšlenku, že všechno, co je na talířku, se musí sníst, aby vyrostli.

Vytvoří v jejich mozcích velmi silný program. Tento program zůstane v našich hlavách dávno potom, co přestaneme růst (do výšky). Díky tomuto programu rosteme do šířky a to je důvod, proč má většina českého národa problém s nadváhou.

Lidé, kteří pravidelně vstupují do hladiny Alfa, jsou schopni se vyléčit ze závažných onemocnění, posilují si imunitu a neutralizují stresové hormony v těle. Pobyt v Alfě je velmi prospěšný pro naše tělo i pro naši mysl.

Klíčem k úspěchu je naučit se vstupovat do hladiny Alfa a působit v ní alespoň 15 minut denně.

Do hladiny Alfa vstoupíte díky Technice řízené relaxace.

Všechny relaxační audia, které najdete na stránce www.relaxacnihudbamp3.cz obsahují Techniku řízené relaxace.

Přeji Vám mnoho úspěchů s použitím hladiny Alfa.

Marie Michaličková
Kouč osobního rozvoje

Úno 1, 2011 - Osobní rozvoj    No Comments

Nová MP3 – Relaxační audio pro děti

Pro děti začíná nové školní pololetí.

Pokud máte děti, tak víte, že pro některé je vysvědčení zdrojem stresu, menšina dětí je z vysvědčení nadšená.

Bohužel to, co se mají děti v životě doopravdy naučit, se ve škole nenaučí. Málokdo si díky škole vytvoří dokonalé sebevědomí.

  • Málokteré dítě získá ve škole vědomí vlastní hodnoty.
  • Málokteré dítě se díky škole naučí mít rádo samo sebe. (Často je to právě naopak. Často škola vyvolává v dětech velmi negativní pocity. Velké procento dětí školu nenávidí. Velké procento dětí zažívá ve škole stres.)
  • Málokdo se naučí díky škole používat více než 5 % svého mozku.

Co se děti ve škole naučí?

  • Děti se ve škole naučí tiše sedět, nevyrušovat, poslouchat autority (díky tomu z nich vyrostou poslušní zaměstnanci).
  • Děti se ve škole naučí, že dělat chyby je špatné a že za chyby budou potrestáni (dostanou pětku, poznámku nebo jiný trest).
  • Děti se ve škole učí, jak nevyjadřovat svoji kreativitu.

Bohužel do školy chodíme ve velmi citlivém věku, kdy jsme velmi otevření vůči programování svého okolí. Bohužel alarmující procento žáků a studentů zažívá ve škole šikanu a důsledky toho je provázejí po celý život.

Programy do našeho podvědomí se ukládají do 14 let věku.

Mým cílem je pomoci dětem, aby měly samy sebe rády, a aby si vytvořily dokonalé sebevědomí, které je bude chránit celý život nehledě na to, v jaké životní situaci se ocitnou.

Proto jsem vytvořila Relaxační audio pro děti. Toto audio pomáhá dětem zbavit se školního stresu, lépe se soustředit na učení a posiluje jejich sebevědomí.

Toto audio má za cíl pomoci Vašemu dítěti, aby se ve škole cítilo dobře, a aby se mu nebo jí ve škole dařilo.

Rodiče často rozmazlují svoje děti luxusními značkovými věcmi – mobily, značkovým oblečením. Tyto vnějškové věci ovšem dětem nedodají vědomí vlastní hodnoty.

Největší dárek, který dítěti můžete dát, je vědomí, že je v pořádku, právě takové jaké je.

Relaxační audio pro děti najdete v mém eshopu a je vytvořeno speciálně pro holky a pro kluky, případně můžete využít speciální balíček se slevou.

Říj 25, 2010 - Zajímavé    No Comments

Reference od posluchačů audií – krásný dopis

Dobrý den paní Michaličková!

Dobrý den a díky Vám za toto dílo, které je schopné člověka doslova nakopnout a přesvědčit.
Je to však určené jen pro vnímavé lidi. Ti ostatní tuto krásu slova neuslyší, protože vypnou toto bohatství slova, jež se jim dostává. Je to velká krása, poslechnout si něco takového, něco, co Vás zvedá nad úroveň spotřebitelského života a pachtění.

Není to určeno každému, je to jen pro vyvolené! Ještě jednou, tisíceré díky. Jsou to slova i pro ty, kteří chtějí odejít z tohoto světa, protože jim nikdo nehodil záchranný pás, nikdo jim neukázal krásu slova.
Děláte krásné věci, jsem dojat i šťasten zároveň a všechno, co jsem slyšel, zůstane ve mně abych vždy měl po ruce, ve své mysli, tento breviář krásy. Je možné,že někomu daruji /bude-li to možné a s vaší pomocí/některé Vaše lahůdky, nejenom pro povzbuzení a také pro povznesení, nad všednost našeho žití.

Ještě jednou děkuji, mé štěstí roste.

František

A jaké jsou Vaše dojmy při poslechu relaxačních audií?

Napište mi do komentáře…

Říj 10, 2010 - Osobní rozvoj    No Comments

Vytvořte si Dokonalé sebevědomí

Každý z nás potřebuje občas posílit sebevědomí.

Pokud se učíme něco nového např. snažíme se naučit cizí jazyk, jde nám to rychleji a lépe, pokud máme pevnou víru v to, že to dokážeme správně udělat.

Naše sebevědomí se utváří v dětství. Rodiče a lidé z našeho okolí jsou naši programátoři, kteří zasazují programy do našeho podvědomí. Naše mysl je jako počítač a jako počítač funguje dobře, pokud má dobrý software.

Malé dítě slyší od svého okolí v průměru 10 pokárání na 1 pochvalu.

A to je důvod, proč má většina lidí malé sebevědomí. Když pracuji s mými klienty a řeknu jim, že jsou fantasticky vybaveni na to, aby se naučili cizí jazyk za 3 měsíce, nevěří mi.

Sebevědomí je velmi důležité v každé oblasti našeho života. Bohužel mnoho lidí má problémy, když přijde na vytváření sebevědomí. Smutné je, že lidem, kterým chybí sebevědomí, připadá těžké uspět v životě. V byznysu je těžké uzavřít obchod s někým, kdo je nervozní a neustále se omlouvá. Naopak lidé, kteří jsou schopni mluvit jasně s hlavou zpříma, zatímco odpovídají na otázky jistě, obvykle snadno uzavřou dobrý obchod.

Vaše úroveň sebevědomí se projevuje mnoha způsoby, např. přes vaše chování, vaši řeč těla, způsob, jakým se vyjadřujete atd.

Proto jsem pro vás vytvořila relaxační audio Přitahování dokonalého sebevědomí, které Vám pomůže vytvořit si dokonalou sebedůvěru.

PS: Poslouchejte toto audio po dobu 30 dnů bez přerušení. Doba 30 dnů je potřebná na to, aby Vaše podvědomí přijalo nový program.

Čvc 2, 2010 - Osobní rozvoj    No Comments

Přitáhněte bohatství a úspěch do svého života za 30 dnů

Chcete přitáhnout více úspěchu a bohatství do Vašeho života?

Chcete vymazat ze svého podvědomí programy chudoby?

Potom poslouchejte po dobu alespoň 30 dnů relaxační audia Přitahování úspěchu a Přitahování bohatství.

Je velmi důležité, abyste tento třicetidenní cyklus nepřerušili ani na jeden den.

Pokud vynecháte 1 den a více, začněte nový cyklus 30 dnů poslechu relaxačních audií.

Výzkumy ukázaly, že trvá asi 30  dnů  si vytvořit nový postoj nebo návyk.

Relaxační audio Přitahování úspěchu poslouchejte ráno po probuzení a relaxační audio Přitahování bohatství poslouchejte večer před usnutím.

Pokud ještě audia ještě nemáte, můžete se je objednat a stáhnout z webu.

Kvě 12, 2010 - Osobní rozvoj    No Comments

Relaxační hudba s pozitivními výroky

Každý večer a každé ráno poslouchám relaxační audio Přitahování bohatství a Přitahování úspěchu.

Pomáhají mi zbavit se stresu, uvolnit se a posilují moji sebedůvěru. Přitahují do mého života lidi a události, kteří mi pomáhají dosáhnout mých cílů.

  • Pravidelným poslechem těchto řízených relaxací si vytvoříte nastavení mysli, které mají bohatí lidé.
  • Pravidelným poslechem těchto audií si nainstalujete bohaté nastavení mysli.
  • Naučíte se myslet pozitivněji a kreativněji ohledně vytváření bohatství a žití bohatšího života.

Zabývám se osobním rozvojem a psychologií úspěchu již několik let a tyto audia jsou zatím nejúčinnějším způsobem práce na sobě, který jsem doposud objevila.

Žijeme ve velmi stresující době. Lidé přicházejí o práci, nemají jak platit složenky, v práci jsou na ně kladeny čím dál tím větší nároky atd.

Alespoň jedna 15 minutová relaxace denně pomáhá neutralizovat stresové hormony, které se v našich tělech denně vytvářejí.

Denně poslouchejte tyto audia a prospějete tak svému zdraví, váš život se posune na vyšší úroveň a snadněji dosáhnete vašich cílů.

Toto audio si můžete objednat v mém obchodě Relaxační Hudba MP3.

Přeji plno úspěchu ve vašem seberozvoji.