Pro 10, 2014 - NLP, Tipy a návody    No Comments

3 klíčové způsoby, jak se naprogramovat na úspěch a štěstí

MakyFoto / Pixabay

MakyFoto / Pixabay

Čím více porozumíte tomu, jak funguje váš mozek a nervová soustava, tím více se budete soustředit na to, jaké zprávy předáváte svému podvědomí – tím, v jakém prostředí žijete, a jak trávíte svůj čas.

Všichni jsme byli požehnáni úžasným geniálním mechanismem – tělem a myslí. V našem těle probíhá nepředstavitelné množství spojení mezi buňkami, které předvádějí četné simultánní funkce – čištění těla, trávení, růst, formování našeho vnímání, uzdravování a mnohem více.

Vědomě si uvědomujeme jenom malou část procesů, které jsou zapojeny do vytváření naší vlastní reality.

Většinou si uvědomujeme jenom konečný důsledek těchto procesů např. toho, zda se cítíme šťastně a zdravě nebo zda dostáváme výsledky, které v životě chceme.

Lidé často podnikají kroky k tomu, aby vylepšili svůj život, jen pokud dosahují výsledků, kterých nechtějí – když se potýkají s problémy.

Např. doktor vás vystraší, že byste mohli dostat cukrovku, a proto se rozhodnete hubnout a cvičit.

Jak začínáte dělat tyto změny, tak ony spustí řetězec událostí (miliardy malých změn) ve vašem podvědomí a ve vašem těle, které vedou k produkci pozitivních chemikálií a stimulují zdroje uzdravování a po nějaké době vylepšují vaše zdraví a zvyšují šance na plné uzdravení.

Trpíte prokrastinací?

Jeden z hlavních důvodů, proč lidé nepodnikají akci, je, že může trvat delší dobu, než vidí první výsledky své práce.

  • Pokud dneska začnete s pravidelným cvičením, za jak dlouho uvidíte výsledky své práce? Jak dlouho musíte vydržet více cvičit a méně jíst, abyste začali hubnout?
  • Pokud se dneska rozhodnete, že chcete vést a něco šťastnější a naplněnější život, co musíte dělat, abyste si to štěstí vytvořili?
  • Jak dlouho vám to bude trvat, než se začnete cítit o něco šťastnější?
  • Pokud se rozhodnete si ve vašem vytvořit více úspěchu, jaké kroky k tomu musíte dlouhodobě podniknout?
  • Jak dlouho to potrvá, než si vytvoříte vytoužené výsledky?

Jsme naprogramováni k tomu, abychom toužili po okamžitých výsledcích, což vede k tomu, že si vybíráme věci, které mají za důsledek dočasná zlepšení, která nemají dlouhodobé trvání.

Např. jdeme nakupovat, abychom se cítili lépe. Někteří lidé si kupují losy do loterie v naději, že se jejich život změní, a potom se dlouhodobě nic nezmění a jsou na tom, jako byli předtím.

Trvalé změny

Jediným způsobem, jak dosáhnout trvalé změny a trvalého zlepšení v životě je udělat změny, které ovlivňují celý nervový systém.

Změna se musí uskutečnit v oblasti změny životního stylu, změny myšlení, v postoji a ve změně prostředí. Díky fyzickému cvičení se budete cítit lépe, protože se uvolní endorfiny, dopamin a serotoniny do vašeho těla. Tyto chemikálie způsobují, že se cítíte šťastně a spokojeně.

Je důležité pravidelně cvičit, protože pravidelné cvičení vytváří novou normu chemické rovnováhy. Tělo si zvykne na vytváření vyšší hladiny pozitivních chemikálií.

Programujete svoje tělo a váš nervový systém tím, co děláte.

Získáte okamžité uspokojení a pocit spokojenosti, když se podíváte na vzdělávací NLP videa, kde se dozvíte, jak dosahovat vašich cílů ve všech oblastech života.

fbfoto / Pixabay

Klíčové zvyky a nastavení mysli na štěstí a úspěch 

Klíčem k úspěchu je vytvořit si určité zvyky a určité způsoby přemýšlení, které budete pravidelně používat.

Tímto způsobem zvýšíte úroveň pozitivních chemikálií, které jsou vylučovány ve vašem těle a díky tomu se naprogramujete na štěstí a úspěch.

1. Začnete váš den s informacemi, které změní váš život

Máme strukturované online kurzy, které vám pomohou v získávání profesní kvalifikace v NLP, v koučování a v pozitivní sebe změně – v dosahování vašich cílů a ve vytváření si života, po jakém toužíte.

Sledování těchto videí, řekne vaší nervové soustavě: Zvykni si na učení, zvykni si na motivaci, soustřeď se na to, co chceš, vytvoř tvořivost a dostaň se do stavu vděčnosti.

Po nějaké době, co tyto videa budete sledovat, se stanou vaším novým nastavením mysli a budou tvarovat váš život.

2. Zbavte se nepořádku

Dokonce, i když jste schopni odfiltrovat nepořádek z dosahu vašich vědomých procesů, vaši nevědomou mysl nepořádek ruší. Svým periferním zrakem vnímáte, že je tam. Vaše nevědomá mysl zpracovává to, na co se soustředíte a také to, co vnímáte periferním zrakem.

Podívejte se na to, co vidíte kolem sebe.

Co vidíte? Je kolem vás uklizeno nebo nepořádek?

Čím menší nepořádek, tím více se celý váš systém mysli a těla může soustředit na to, co chce. A to rozproudí vaše soustředění a vaši tvořivost. Pořádek pomáhá snížit pocity zmatení, přemožení, odbíhání pozornosti.

3. Malé zlepšování se každý den

Věci, které používáte ve vaší práci, oblečení, které nosíte, jídlo, které jíte, to všechno vysílá signály do vaší podvědomé mysli.

Pokud používáte počítač, který dobře nefunguje, pokud nosíte pracovní aktovku, která má nejlepší léta za sebou, pero, které je zlomené a poslepované aj.

Jaké signály tím vysíláte vaší podvědomé mysli?

Pravděpodobně si s těmito věcmi (nevědomě) asociujete slova, která nejsou pozitivní – pomalý, starý, ošklivý, nefungující a tyto slova pomalu přecházejí do vaší nervové soustavy.

Ať už se vám to líbí nebo ne, stávají se součástí vašeho života a váš život se vytváří podle nich.

Vaše podvědomí je velmi mocné, čeká pouze na vaše instrukce toho, co má pro vás udělat. Jaké instrukce mu dáte?

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!