Zář 20, 2009 - Prosperita    No Comments

Chcete být úspěšní v MLM marketingu?

Jste součástí MLM marketingového systému a nedaří se Vám? Voláte lidem a Ti se s Vámi nechtějí osobně ani setkat, natož navštívit prezentaci?  Vaši zaregistrovaní lidé Vám nenakupují? Vaše skupina není aktivní? Nevíte, kde máte hledat vaše prospekty? Nechcete otravovat vaši rodinu a přátele? Jste stydliví a bojíte se odmítnutí?

Ale přesto máte stále velké sny a rádi byste uspěli v MLM marketingu?

Potom máte jedinou možnost…..

Staňte se vůdcem. Jediní lidé, kteří kdy vydělají peníze v síťovém marketingu, jsou vůdci. Lidé totiž nejdou do byznysu kvůli vynikajícím výrobkům, ani kvůli vynikajícím systémům. Lidé se přidávají do MLM kvůli Vám, protože na vás spoléhají, že je naučíte vydělávat peníze. Lidé následují lidi, ne společnosti. Získejte dostatek znalostí, abyste mohli učit ostatní. Neustále se vzdělávejte v osobním rozvoji, čtěte knihy a choďte na kurzy osobního rozvoje. Ale hlavně studujte lidi. Ti nejúspěšnější lidi v síťovém marketingu, jsou ti, co si dají tu námahu zjistit, co lidi motivuje. Síťový marketing je o vytváření vztahů, nejde tady o prodej. Naslouchejte vašim lidem, zjistěte, kdy mají narozeniny, jaké mají záliby, kam by chtěli jet na dovolenou. Důvod, proč máte 2 uši a jen jedna ústa je, že byste měli dvakrát tolik naslouchat jako mluvit.

Většina lidí nemá rádo, když se jim něco prodává nebo vnucuje. Ale lidi rádi nakupují.  Nenabízejte jim výrobky, ale vaši obchodní příležitost a nabídněte jim sebe jako vůdce.

Pro více informací, jak vyřešit váš problém v MLM, se podívejte na internetovou přednášku Jak uspět v síťovém marketingu.

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!