Srp 17, 2020 - Osobní rozvoj    No Comments

Odhalte tajemství Zákona přitažlivosti

Slyšeli jste někdy o Zákonu přitažlivosti?

Jsem si jistá, že ano. Každý, kdo se alespoň trochu zaobírá osobním rozvojem, o něm alespoň někdy slyšel.

Vyzkoušeli jste si jej a zjistili, že není pro vás? Že vám nefunguje? Nebo funguje, ale ne tak, jak byste si sami přáli?

Možná jej neumíte správně používat. Možná je něco, co o něm nevíte.

Pojďme jej prozkoumat podrobněji.

Zákon přitažlivosti je nejsilnějším zákonem ve Vesmíru, který říká, že podobné se přitahuje.

Pokud vibrujete na určité vibrační frekvenci, přitahujete si do svého života přesně ty zážitky, zkušenosti a lidi, které k rozvoji své duše potřebujete.

Přitahujete do svého života lidi, kteří jsou vám nějakým způsobem podobní a kteří vás mají něčemu naučit.

Občas jsou to lidé, kteří vás nějakým způsobem popuzují – i ti jsou vašimi učiteli osobního rozvoje.

Někdy je to těžké připustit, že lidé, kteří nás nejvíc štvou a kteří nám nejvíc ublížili, že jsou ve skutečnosti našimi největšími učiteli.

Když se něco takového děje, je dobré ze složité situace trošičku poodstoupit, jak říkáme v NLP koučinku: disociovat se. Někteří lidé mají tendenci ze situace odjíždět, před problémy utíkat, změnit na čas místo, odjet na dovolenou, ale to je taky forma disociace od problému, která může pomoci zmírnit negativní emoce, abychom mohli tu svoji výzvu snadněji zpracovat.

A potom je důležité položit si otázku: Co se mám z té situace naučit? Co ten člověk, ta situace, Vesmír – co mě chtějí naučit? S čím mi chtějí poradit? Na co mě chtějí upozornit? Co bych měl či měla ve svém životě změnit, aby se podobná situace již neopakovala?

Je nutné položit tu otázku také svému podvědomí a ve správný okamžik se ta odpověď objeví. Zprávy od podvědomí mají tendenci se objevovat, když jste v relaxovaném stavu – často se to děje v koupelně, ve vaně, ve sprše, na záchodě, v meditativním stavu fyzického a mentálního uvolnění  – tedy v hypnóze – ve všech jejich formách.

Většina lidí chce Zákon přitažlivosti použít k posunutí svého života na vyšší úroveň a to je správné. Proto jsme přišli na tuto krásnou planetu, abychom se posunuli na vyšší úroveň vědomí.

Někteří si chtějí přitáhnout více kvalitních klientů, někteří chtějí najít svoji spřízněnou duši a znám takové, co chtějí za pomocí Zákona přitažlivosti vyhrát v loterii.

Jedno velmi známé dogma osobního rozvoje zní: Co je možné si představit, toho je možné také dosáhnout.

Já jsem však po desetileté koučovací praxi přišla na to, že spíše platí: „Čemu je možné uvěřit, toho je možné dosáhnout.“

Pokud nevěříte tomu, že je pro vás možné si přitáhnout ideálního partnera, svoje ideální zákazníky, svůj vysněný dům s velkou zahradou, potom se vaše přání budou jenom těžko materializovat, i když si je budete představovat do aluluja….

Svěřím vám tajemství, které terapeuti, koučové, poradci osobního rozvoje sdělují na svých seminářích nebo osobních sezeních:

Úspěch v používání zákona přitažlivosti přijde, když si uvědomíte, že nepřitahujete to, co si na vědomé úrovni přejete, ale to, co máte ve vašem podvědomí…

Většina vašich myšlenek je totiž automatických, nevědomých, opakují se každý den a nemůžete jej vědomě kontrolovat, i kdybyste si moc přáli…

Úspěch přijde, když si to uvědomíte a když s tím začnete pracovat.

Pojďme si to rozebrat.

Když se narodíme na tento svět, jsme čistí, nepopsaní, ničím neovlivnění, jsem tzv. tabula rasa – čistá tabule.

Od prvního okamžiku našeho narození na nás začne působit svět. Začne nás ovlivňovat.

Rodiče a sourozenci a lidé kolem nás nejdříve učí emocím strachu, vzteku, hněvu, úzkosti a odkoukáme také, jak na ně reagovat – potom začínáme mluvit a začínáme vnímat omezující přesvědčení našeho okolí – nasáváme všechno jako houba do zhruba sedmi osmi let našeho života. Náš mozek funguje jako biologický počítač a do sedmi let jste téměř naprogramovaní.

I potom na nás „útočí“ společenská hypnóza, ale díky naší vědomé mysli, která vytvořila logické myšlení, již vůči ní nejsme úplně bezbranní, protože máme možnost o věcech přemýšlet.

Stručně řečeno, pokud chcete, aby volání vašeho srdce bylo Vesmírem vyslyšeno, musíte jej vložit do vašeho podvědomí. Vaše podvědomí je váš vysílač do Vesmíru.

Vaše podvědomí má obrovskou sílu začít věci ve vašem životě uskutečňovat.

Na to, jak to udělat, existuje mnoho technik. Mezi mé oblíbené patří hypnóza, sebehypnóza a Neuro-lingvistické programování.

Chceš něco říci? Tak do toho a napiš komentář!